LETK – tõlketeenused aastast 2002

Tõlkimine on LETKi põhitegevus ehk meie ettevõtte nimitegevus. Kirjalik tõlge ja suuline tõlge on tõlketeenuste kaks tugisammast.

OÜ Lõuna-Eesti Tõlkekeskuses töötavad tõlkeharidusega spetsialistid. 18aastase tegutsemisaja jooksul oleme omandanud kogemuspagasi, mis võimaldab meil garanteerida ka kõige keerulisemate tõlkeülesannete kvaliteetse täitmise. Saame hakkama ootamatute keelepaaride tõlkimisega, mis avatud nüüdismaailmas paratamatult aeg-ajalt äratõlkimist vajavad. Suhtume igasse klienti võrdse pühendumusega ja leiame lahenduse igale keeleküsimusele. Ärisaladuste hoidmine ja klientidele vajalike konfidentsiaalsusnõuete täitmine on meie ettevõttes tagatud.

Pikaajalise töökogemuse jooksul oleme saavutanud teadmise, millised oskused ja erinevad ametialased nüansid on vajalikud  korrektse ja tervikliku tõlketoote valmistamiseks. Töökultuur koos iga kliendi erisoovide arvessevõtmisega on taganud meile paljude eraisikute ja firmade usalduse. Tänu tõsiseltvõetavusele ja sõbralikule suhtluspõhimõttele oleme juba kümmekond aastat järjest olnud Eestis kümne suurema tõlkefirma hulgas, ning omame krediidiasutuste reitingut AA.